ul. Kopernika 14 | 56 – 400 Oleśnica | tel. +48 71 7986030 | [email protected]

Aktualności

7 Lip

Barbeque Day Vol.1

Restauracja Dwór Spalice zaprasza na wyjątkowy, pachnący grillowanymi daniami i pizzą pieczoną na żywo dzień, w którym każdy znajdzie dla siebie coś pysznego! SOBOTA 14.04.2018 WSTĘP WOLNY! Zapraszamy z dziećmi! Czas umilać im będą profesjonalni animatorzy!  
20 Lut

Dzień Kobiet 2017

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy Państwa na szczególnie przygotowane na tę okazję menu. W specjalnej ofercie znajdziecie Państwo do wyboru cztery smakowite potrawy.   Łosoś w towarzystwie puree dyniowego i sałaty lodowej. Grillowany kurczak saute podawany ze staropolską surówką i aromatycznym ryżem. Makaron penne z polędwiczką wieprzową zanurzoną w sosie śmietanowym i brokułach. Grillowany kurczak w bukiecie fantazyjnych sałat.   CENA DANIA: 29,99 zł Do każdego wyżej wymienionego dania otrzymają Państwo specjalny deser lub drink w cenie. Oferta jest ważna przy wcześniejszej rezerwacji stolika w dniu 8 marca 2017 roku. Serdecznie zapraszamy !
4 Lut

Walentynki

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę walentynkową na 6 dni. Od 14 do 19 lutego każda para, która zrobi u nas rezerwację, otrzyma specjalny rabat 20 % na zamówione z karty dania. Do tego całkowicie gratis otrzymacie Państwo dla każdego lampkę czerwonego wina. Zapraszamy do spędzenia tych romantycznych chwil w naszym obiekcie.
8 Cze

Oglądaj EURO 2016

Oglądaj EURO 2016 w ogródku piwnym Zapraszamy gorąco do kibicowania naszej reprezentacji w Dworze Spalice! Jesteśmy autoryzowanym punktem, u nas WSZYSTKIE mecze będą transmitowane- legalnie Mogą Państwo wybrać – kibicowanie w ogródku piwnym lub w środku lokalu (w restauracji).   Polecamy do meczu lane piwo oraz zapraszamy do wypróbowania naszego nowego menu, które będzie już od piątku!   U NAS ZMIANY! DO ZOBACZENIA JUŻ W PIĄTEK W DWORZE SPALICE   Śledź grafik naszych wydarzeń na facebook’u: https://www.facebook.com/dworspalicewolesnicy/ Harmonogram meczów: http://euro2016.pl/terminarz-euro-2016/
8 Mar

Wszystkiego najlepszego :)

Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Życzymy by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze czuły się doceniane. – życzą pracownicy Dworu Spalice